KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13442247
nr 1344 2247
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Signerad A Lundgren, daterad 1939. Akvarell, ca 37x25 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 21:01:55
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr